نمونه سناریو تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک و تلفیقی

چند نمونه از تیزرهای تبلیغاتی که موسسه طلوع خورشید پاکان ( خورشید فیلم ) ساخته است همراه با سناریوهایشان برایتان به اشتراک می گذاریم تا متوجه روند ساخت تیزر تبلیغاتی، و موشن گرافیک از شروع فیلمنامه تا مرحله نهایی کار شوید. ( برای دیدن هر کدام از سناریو ها، روی تصاویر کلیک کنید.)

1- سناریو اول مربوط می شود به فیلم تبلیغاتی 5 دقیقه ای اپلیکیشن 24 که از کمپانی ایده نورد می باشد. در این سناریو سعی شده است که با نشان دادن تصاویر آرشیوی و پلان های فیلمبرداری در استودیو کروماکی و بلک باکس حس خیلی خوبی را به بیننده منتقل کنیم.

سناریو تیزر تبلیغاتی ایده نورد

سناریو تیزر تبلیغاتی ایده نورد

2 – سناریو موشن گرافیک اپ 24 که در زیر مشاهده می کنید.

سناریو موشن گرافیک اپ 24

سناریو موشن گرافیک اپ 24

3 – فیلمنامه تیزر تبلیغاتی تلفیقی عایق پارسیک که از تکنیک های فیلمبرداری و جلوه های ویژه با عوامل حرفه ای در ساخت این تیزر استفاده شده است. نکته قابل توجه در این تیزر استفاده از نریشن استاد طهماسب است که ایشان یکی از بهترین گوینده های کشور هستند.

سناریو عایق پارسیک

سناریو عایق پارسیک

4 – سناریو موشن گرافیک عهد اخوت که به سفارش فرهنگسرای شهید حاج قاسم سلیمانی توسط موسسه خورشید فیلم ساخته شده است. در این موشن گرافیک از تکینک های دوبعدی استفاده شده است .

سناریو موشن گرافیک عهد اخوت

سناریو موشن گرافیک عهد اخوت

5 – سناریوی تیزر تبلیغاتی تلفیقی کفش الیکان که از تکنیک های فیلمبرداری در لوکیشن های مختلف و پرده سبز استفاده شده که در آن چند بازیگر با موسسه خورشید فیلم همکاری داشته اند . همچنین دوگوینده حرفه ای خانم و آقا نیز در این تیزر نریشن آن را خوانده اند .

سناریوی تیزر تبلیغاتی تلفیقی کفش الیکان

سناریوی تیزر تبلیغاتی تلفیقی کفش الیکان