یک تیزر تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از مهمترین ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب باید به داشتن یک ایده و سناریو قوی و جذاب اشاره کرد . یک ایده جذاب می تواند ذهن های زیادی را درگیر کند و مردم همیشه راجع به تیزر تبلیغاتی که دیده اند با هم صحبت کنند .

مهمترین چیز در یک تیزر تبلیغاتی این است که وقتی بیننده پای تلویزیون ، رسانه ، سینما و هرجای دیگری است و منتظر دیدن برنامه ی دلخواهش که می تواند فیلم سینمایی ، سریال ، تله فیلم ، فوتبال ، برنامه های ورزشی دیگر است وقتی شروع به پخش تیزر تبلیغاتی می شود کانال را عوض نکند و آن تیزری که پخش می شود را تا آخر ببیند و ذهنش را درگیر کند . بعد از ایده و سناریو جذابیت های تصویری خیلی مهم است .

استفاده از لوکیشن های شیک و جذاب، رنگ بندی های زیبا برای لباس ها و اکسسواری ها ، استفاده از چهره های جذاب و زیبا ، موسیقی مناسب با تیزر و کارگردانی حرفه ای چیزهایی است که می تواند یک تیزر را تبدیل به یک تیزر تبلیغاتی خوب کند .

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب نسبت به تیزر تبلیغاتی بد فقط این ها نیست . یکی از مهمترین فاکتورها این است که یک تیزر نباید زمان زیادی به اضافه گویی بپردازد شما باید در تیزر در کمترین زمان ممکن بیشترین حرف را به مخاطب بزنید و برای گفتن این حرف ها نیازی نیست که همه ی حرف را بازیگر ها بزنند با متن به صورت نریشن توسط گویند خوانده شود بلکه  با دیدن تصاویر و نماها کارگردان با بیننده صحبت کند و اصل مطلب را برساند .

برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای با ما در ارتباط باشید.

همه ی عوامل ، لوکیشن ها ، بازیگران باید در اختیار پروژه باشند و سعی کنند بهترین کاری را که می توانند ارائه بدهند انجام بدهند چون مانند ماشین اگر یک کدام کار خود را به درستی انجام ندهد ان ماشین نمی تواند راه بیفیتد و اگر هم راه بیفیتد با صدا و مشکل شروع به راه رفتن می کند و به مقصد نمی رسد.

در مجله ما مطلبی با عنوان انواع تیزر تبلیغاتی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

در ضمن یکی از خدمات ما، ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام می باشد که جهت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.