نکات مهم تیزر تبلیغاتی

برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید نکات زیادی را توجه داشت که ما در این مقاله چند تا از مهمترین ها را عنوان می کنیم . یکی از نکات مهم این است که زمان تیزر نه خیلی زیاد باشد نه خیلی کم.

اگر شما می خواهید یک تیزر بسازید باید خود را در جای بیننده بزارید که قرار است این تیزر را چند بار شاید در ماه ببیند . آیا وقتی بار اول می بیند حاضر است برای بارهای دیگر وقتی تیزر پخش می شود آن را ببیند؟ آیا در این تیزر نیازهای مخاطب بر طرف شده است؟ آیا با محصول یا برند یا خدمات شما آشنایی پیدا کرده است؟ اصلا سوال مهمی که به وجود می آید این است که چرا باید این تیزر تبلیغاتی را ببیند و حال اگر دید چرا باید آن محصول یا خدمات را بخرد؟

این ها همه سوال هایی است که شرکت سازنده تیزر تبلیغاتی باید به آن پاسخ بدهد و آن را بسازد. از زمان تیزر که بگذریم باید بحث مالی را در نظر بگیریم با توجه به اوضاع اقتصادی ایران و جهان شرکت ها خیلی دوست ندارند هزینه زیادی انجام بدهند و اگر هم قرار است هزینه زیادی برای سفارش تیزر و پخش انجام دهند توقع دارند که فروششان حداقل نسبت به گذشته دو برابر شود.

برای اطلاع از هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی با ما در ارتباط باشید.

شرکت های ساخت تیزر باید با توجه به شرایط مشتری هایشان پلان های مختلف را ارائه دهند که مشتری آن چیزی که می خواهد را سفارش دهد مثل کسی که به یک رستورانی می رود و جلویش منویی را می گذارند که در منو نام غذا به اضافه محتوایتش را نوشته اند و هزینه غذا . باید همه چیز برای کارفرما روشن باشد و وقتی او می خواهد هزینه زیادی را برای ساخت تیزر بپزدارد باید بداند صرف چه چیزی قرار است بشود .

یکی از نکات مهم دیگر که بیشتر کارفرمایان از آن غافل می شوند این است که آن ها فکر می کنند، حالا یک تیزر تبلیغاتی ( تیزر تبلیغاتی چیست؟ ) خوب ساخته اند دیگر تمام است! در حالی که باید به فکر پخش گسترده این تیزر در تلویزیون ، فضای مجازی و .. باشند، تا این تیزر را همه ببینند و با خدمات یا محصول آشنا شوند . نکات بسیار زیادی در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی موجود است که در آینده برایتان مقالات دیگری ارائه می دهیم.

ساخت کلیپ یک دقیقه ای اینستاگرام در شرکت خورشید فیلم انجام می شود، جهت شماوره رایگان در این زمنیه با ما در ارتباط باشید: 88446792 – 021