معرفی نرم افزارهایی برای ساخت کلیپ تبلیغاتی

در ساخت تیزرهای تبلیغاتی نرم افزارهای زیادی کاربرد دارند که ما قصد داریم در این مقاله به چند نرم افزار تخصصی اشاره کنیم . این نرم افزارها را شرکت ادوبی ساخته است که اولین و مهمترین را می تواند ادوب پریمیر معرفی کرد . شما در پریمیر می توانید راش ها را تدوین بزنید ، به فیلم ها موسیقی اضافه کنید ، صداگذاری انجام بدهید ، اصلاح رنگ و نور انجام دهید ، حتی می توانید افکت های جلوه های ویژه اضافه کنید . پریمیر نرم افزار جامعی است که کسی که می خواهد تیزر تبلیغاتی کار کند خیلی برایش کاربرد دارد ولی برای انجام کارهای خیلی حرفه ای نیاز به نرم افزارهای دگیر هم می باشد .

شما می توانید برای اطلاع از قیمت ساخت تیزر از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دومین نرم افزار ادوب فتوشاپ می باشد که کار اصلی فتوشاپ ادیت و ویراش عکس می باشد ، در تیزر برای لوگو موشن ها، تایپوگرافی ، جلوه های ویژه خیلی باید به فتوشاپ رجوع کنید . نرم افزار دیگر که باز برای شرکت ادوبی است نرم افزار افتر افکت می باشد . نرم افزار جامعی است برای اضافه کردن جلوه های ویژه کامپیوتری تغریبا هر کاری که در جلوه های ویژه بخواهید انجام بدهید را به کمک این نرم افزار و پلاگین هایش می توانید انجام بدهید.

حتی در این نرم افزار تدوین و صداگذاری هم می توانید انجام بدهید ولی در مقاسیه با پریمیر امکانات محدودتری را شاهد هستید . پیشنهاد می کنم از مقاله تیزر تبلیغاتی چیست ما دیدن نمایید، تا اطلاعات بیشتری راجع به این نوع تبلیغات ویدیویی بدست آورید.

نرم افزار دیگر تری دی مکس است که برای ساخت انیمشن های دو بعدی و سهک بعدی استفاده می شود . مکس نرم افزاری است که با قالب بسیار بزرگ و داشتن ابزارها و امکانات زیاد به انیماتورها اجازه این را می دهد که در محیط انیمیشن خدایی کنند . تقریبا هر کاری که در واقعیت نمی توان انجام داد به وسیله این نرم افرار می توان انیمیشنش را خلق کرد . همان طور که اول اشاره شد نرم افزارهای زیادی در ساخت تیزر تبلیغاتی نقش دارند که در مقالات بعدی به آن ها نیز اشاره می کنیم.

تفاوت تبلیغات در تلویزیون و اینستاگرام چیست؟ و کدام یک بهتر است؟