انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

به طور خلاصه انواع تیزر تبلیغاتی در سه مدل تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر انیمیشنی، تیزر تلفیقی ساخته می شوند. خب در این مقاله قصد داریم توضیح مختصری در رابطه با این تیزرها بدهیم.

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال همانطور که از اسمش پیداست یعنی واقعی، این تیزر می تواند به صورتی داستانی، موزیکال، مستند و … باشد. در تیزر رئال فیملبرداری حرفه ای، صدابرداری، تدوین تخصصی، استفاده از بازیگرهای مدل نقش مهمی دارد. بیشتر تیزرهای تلویزیونی و اینستاگرامی تیزر رئال هستند. ( پیشنهاد می کنم از مقاله تیزر تبلیغاتی چیست؟ دیدن نمایید.)

تیزر تبلیغاتی انیمیشنی

تیزر بعدی تیزر تبلیغاتی انیمیشنی است که خود به چند بخش تقسیمی می شود که از مهمترین آن ها می توان به تیزرهای انیمیشنی دو بعدی ، تیزر انیمیشنی سه بعدی ، تیزر موشن گرافیگ سه بعدی ، تیزر موشن گرافیک دو بعدی ، تیزر استاپ موشن اشاره داشت . سعی ما این است که بعدها در مقاله ای مفصل راجع به این مدل تیزرها صحبت کنیم اما به طور خلاصه تیزر انیمیشنی سه بعدی نسبت به تیزرهای انیمشنی دو بعدی پر هزینه تر و زمان بر تر است . اگر بخواهیم تفاوت انیمشن دو بعدی و سه بعدی را خدممتان عرض کنیم می توان به کارتون های انیمشنی معروف سه بعدی مثل عصر یخبندان ، شرک ، داستان اسباب بازی اشاره کرد و برای تیزرهای انیمیشنی دو بعدی به کارتوان های فوتبالیست ها ، هاج زنبور عسل ، بابالنگ دراز اشاره داشت . آیا می دانید تبلیغات در تلویزیون چه معایبی دارد؟ ما در مقاله ای با عنوان تفاوت تبلیغات در اینستاگرام و تلویزیون به طور مفصل راجع به این موضوع صحبت کرده ایم. تیزر های موشن گرافیک هم مثل انیمیشن در دو مدل سه بعدی و دو بعدی ساخته می شود که نسبت به انیمیشن درجه ی ساخت راحت تری دارد . در نهایت تیزر های تلفیقی که از جذاب ترین مدل های ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد که از تلفیق واقعیت و تخیل ساخته می شود . برای ساخت این مدل تیزرها از تکنیک فیلمبرداری پرده سبز و نرم افزار های جلوه های ویژه کامپیوتری استفاده می شود . به این صورت که از سوژه به اضافه ی المان های رئال فیلمبرداری می شود و در پای کامپیوتر مابقی اجسام و بک گراندها اضافه می شود .

تیزر تبلیغاتی تلفیقی

 امروزه برای مخاطبان دیدن تیزرهای تلفیقی از جذابیت بیشتری برخوردار است نسبت به مدل های دیگر اما این را باید بدانید که یک تیزر تلفیقی جذاب و حرفه ای هزینه ی ساخت بالا و زمان زیادی می برد . این مدل تیزرها را هم می توان با هزینه کمی ساخت اما با در این جا از تیزر حرفه ای تلفیقی صحبت می کنیم که نیاز به سیستم نورپردازی همراه با دوربین و لنزها پیشرفته به اضافه انجام کارهای گرافیکی سنگین روی تیزر است.   خدمات ما در زمینه تیزر تبلیغاتی: ساخت کلیپ تبلیغاتی برای اینستاگرام ساخت تیزر تلویزیونی