بازاریابی ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ

دیگر زمان بازاریابی به صورت سنتی گذتشه است. یعنی در دنیای بزرگ امروز دیگر یک محصول یا یک برند نمی تواند برای شناساندن خود به مردم از تبلیغات سینه به سینه یا روش های سنتی استفاده کند. با روی کارآمدن تلویزیون و بعد از آن کامپیوترها، اینترنت و فضای مجازی بشر امروزی درگیر تکنولوژی است و باید برای این مردم به زبان روز دنیا بازاریابی کرد که بهترین بازاریابی هم بازاریابی ویدویی یا ویدویو مارکتینگ است.

مزایای ویدیو مارکتینگ

این مدل بازاریابی مزایای زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به تبلیغات در فضای گسترده اشاره کرد. مثلا شما وقتی بازاریابی به صورت تراکت یا چسباندن پوستر بر روی دیوارها انجام می دهید، فقط دارید بازاریابی را به آن هایی که از شما تراکت را می گیرند و دور نمی اندازند و نگاهی بهش می اندازند یا رهگذارانی که آن پوستر را بر روی دیوار می بینند انجام می دهید ولی در ویدیو مارکتینگ و در فضای بزرگی مثل اینترنت وقتی تیزر تبلیغاتی که ساخته اید را پخش می کنید ممکن است حتی از آن سوی دنیا هم مشتری پیدا کنید.

یکی دیگر از مزایای آن ماندگاری است؛ شما وقتی تولید یک ویدئو تبلیغاتی را انجام می دهید تا سالیان سال می توانید این کلیپ را در هر کجا که دوست دارید پخش کنید و فقط یک بار هزینه تولید کرده اید اما در بازاریابی سنتی شما برای هر بار تکثیر کارت ویزیت، تراکت، پوستر، بیلبورد باید هزینه کنید. یکی از مزایای دیگر آن جذاب بودن است معمولا مردم علاقه ای به خواندن متن های تبلیغاتی و دیدن پوستر ها و تراکت ها نیستند ولی وقتی مثلا در پای تلویزیون نشسته اند و مشغول دیدن فیلم سینمایی هستند، آگهی هایی که بین فیلم ها پخش می شود را می بینند و هر چه این آگهی های تبلیغاتی جذاب تر باشد آن ها درذهن شان باقی می ماند.

تاثیر ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ تاثیرات زیادی دارد که می توان با ساخت یک ویدیو تبلیغاتی خوب ذهن مخاطب را درگیر کرد. هر چه این ویدیو ها جذاب تر ساخته شود فکر بیننده را بیشتر در گیر می کند. بشر امروزی دوست دارد با چشم خود ببیند تا آن که بخواهد بخواند که فلان محصول فلان خاصیت را دارد. به طور مثال وقتی در آگهی نشان می دهیم که فرد کچلی با استفاده از قطره های دارویی موهایش شروع به رشد می کنند ناخوداگاه ذهن مخاطب درگیر این قضیه می شود. ویدیو مارکتینگ دنیای بزرگی است که شما می توانید محصول، برند، خدماتتان را به همه ی دنیا معرفی نمایید.

تیزر تبلیغاتی

در دنیای تبلیغات، یکی از مهترین روش های تبلیغی ساخت تیزر تبلیغاتی است. تیزر تبلیغاتیT به فیلم های کوتاه عمدتا زیر یک دقیقه گفته می شود که با استفاده از تکنینک های سینمایی به صورت رئال، انمیشنی، تلفیقی خدمات شما را تبلیغ می کند. یک تیزر تبلیغاتی خوب نیاز به سناریو قوی، تیم حرفه ای و تجهیزات مدرن تولید و پس تولید دارد. تیزر تبلیغاتی در مدل های مختلفی و برای پلتفرم های مختلفی ساخته می شود. تیزرهای رادیویی، تیزرهای تلویزیونی، تیزرهای اینترنتی، تیزهای اپلیکیشن های موبایلی، تیزرهای نمایشگاهی، تیزرهای همایشی و … از مهمترین تیزرهای تبلیغاتی می باشند.

تیزر تلویزیونی

با ظهور تلویزیون، تبلیغات نیز با این وسیله به خانه های مردم آمد. یکی از بهترین روش هایی که صاحبان برند، خدمات، تولیدی ها، کمپانی ها و …. می توانند خود را به مردم معرفی کنند ساخت تیزر تلویزیونی است. تیزرهای تلویزیونی جذاب می تواند فروش شما را چندین برابر کند. درگذشته که انسان درگیر کامپیوتر و موبایل و این ها نبود این تلویزیون بود که در این زمینه یک تازی می کرد. اما با آمدن فضای اینترنت و نسل جدید اپلیکشن ها و سایت ها قدرت تلویزون نسبت به گذشته کمتر شده اما هنوز قدرتمندترین رسانه پخش برای تیزرهای تبلیغاتی است.

تیزر اینستاگرام

یکی از اپلیکیشن های معروف و معتبر موبایل که هم برای اندروید و هم آی او اس موجود می باشد اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. اینستاگرام که اول کار خود را با گذاشتن عکس و فیلم های کوچک شروع کرد الان به یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که مردم برای انجام کارهای روزانه شان حداقل چند بار به این شبکه اجتماعی سر می زنند. ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام از هزینه پخش کمتری نسبت به تلویزیون برخوردار است و این خود نکته مثبتی شده که اکثر بیزینس ها به سمت ساخت تیزر اینستاگرامی بروند.

فیلم صنعتی

خیلی از صاحبان کسب وکار دوست ندارند که محصول، خدمات و تولیدشان را در زمان کوتاهی تبلیغ کنند اینجاست که باید به سراغ ساخت فیلم صنعتی بروند. یک فیلم صنعتی از ده دقیق شروع می شود تا شصت دقیقه. معمولا فیلم های صنعتی از محاصبه ما مدیران و رییس های شرکت ها شروع می شود و خط تولید و خدمات و محصولات را نشان می دهند. این فیلم ها را می توان در مدل های مختلف رئال، موشن، تلفیقی ساخت. با توجه به نیاز مشتری شرکت تبلیغاتی خورشید فیلم پلنی ارائه می دهد تا بتوانید بهترین مدلی که می خواهید فیلم صنعتی بسازید را داشته باشید.

موشن گرافیک

موشن گرافیک پدیده ی جذاب تبلیغات که بسیار سریع توانست در فکر و ذهن مردم قرار بگیرد. یک موشن جذاب باعث می شود تا بیینده با علاقه به تماشای دیدن تیزر موشن گرافیک تان شود. موشن گرافیگ هم ماننند انیمیشن دسته های مختلف دوبعدی و سه بعدی دارد معمولا موشن های سه بعدی زمان و هزینه بیشتری دارند. خبر خوب برای شما که نیاز به موشن گرافیک دارید اینه که شرکت خورشید فیلم به تمامی پکیج های ساخت موشن گرافیک تا پایان سال 1399، 50 درصد تخفیف می دهد پس کافیست تا با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را بزارید.